Stacjonarne szkolenie z wystąpień publicznych


Jestem praktykiem wystąpień publicznych. Dlatego, po przekazaniu Ci minimum teorii, skupimy się na rozwoju Twoich umiejętności autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Podstawowe, stacjonarne szkolenie składa się z sześciu spotkań „1 na 1” (6 godzin) prowadzonych w formie warsztatów. Podczas kursu podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ponad 10-letnim doświadczeniem z obszaru mediów i wystąpień publicznych. Bardzo chętnie odpowiem też na Twoje pytania.

Po każdym warsztacie otrzymasz też drogą poczty elektronicznej materiały dodatkowe (bonusy) w formacie pdf., mp3 i wideo oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu.

Na zakończenie szkolenia możemy nagrać Twoją profesjonalną wideowizytówkę, którą będziesz mógł wykorzystać w mediach społecznościowych.

Napisz lub zadzwoń i sprawdź, kiedy możemy zacząć.Przykładowe moduły realizowane podczas stacjonarnego szkolenia z wystąpień publicznych:- Poprawne oddychanie (tzw. przeponowo-żebrowe);

- Oddech statyczny a dynamiczny;

- Emisja głosu, ćwiczenia dykcji i artykulacji;

- Konstrukcja wystąpienia publicznego;

- Elevator pitch, czyli skuteczna autoprezentacja w pigułce;

- Mowa ciała i komunikacja niewerbalna;

- Zabiegi retoryczne (pauza, pytanie, anegdota, storytelling);

- Jak radzić sobie z tremą? Sprawdzone sposoby i praktyczne porady;

- Przygotowanie do obecności w mediach (radio, TV, Internet, podcast);

- Praca z kamerą i mikrofonem.

Szkolenie jest poprzedzone wstępną, bezpłatną konsultacją online, podczas której prowadzący szkolenia stara się poznać oczekiwania i potrzeby uczestnika szkolenia. Spotkanie online zakończone jest wypełnieniem niezobowiązującej ankiety.Proponowany pakiet szkoleniowy zawiera:- Bezpłatną konsultację online (20 minut);

- 6 godzin stacjonarnych warsztatów w formie spotkań „1 na 1”;

- 10 materiałów bonusowych w formacie pdf.;

- 3 materiały w formacie audio (mp3);

- 2 materiały w formacie wideo;

- certyfikat ukończenia szkolenia (na życzenie kursanta/ -ki);

- Nagranie profesjonalnej wideowizytówki do wykorzystania w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, YouTube) - tylko w pakiecie rozszerzonym szkolenia.

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły szkolenia. Razem sprawimy, że przestaniesz obawiać się wystąpień publicznych!

Kontakt