Wyjazdy

2022
  • 26.11.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Noteć Łabiszyn - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 25.11.2022 (piątek) - Lubin (woj. dolnośląskie) - koncert Momenty Band (impreza zamknięta) - 20.00
  • 24.11.2022 (czwartek) - Toruń, Mio Piano - koncert duetu Momenty Acoustic - 18.00
  • 11.11.2022 (piątek) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Cuiavia Inowrocław - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 29.10.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Pomorzanin Toruń - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 26.10.2022 (środa) - Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu Andora vs Czarnogóra - 15.00 - Kwalifikacje do UEFA EURO U-17 Czarnogóra vs Polska - 15.00 - spiker
  • 20.10.2022 (czwartek) - Stadion Miejski w Szubinie - Kwalifikacje do UEFA EURO U-17 Czarnogóra vs Polska - 15.00 - spiker
  • 15.10.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Start Pruszcz - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 7.10.2022 (piątek) - Koronowo, restauracja "Diabelski Młyn" - koncert duetu Momenty Acoustic - 18.00
  • 1.10.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Pomorzanin Serock - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 27.09.2022 (wtorek) - Stadion Miejski w Mroczy - Okręgowy Puchar Polski: Tarpan Mrocza vs Sportis SFC Łochowo - spiker
  • 23.-24.09.2022 (piątek-sobota) - Toruń, "Wejdź do gry z Atrium Copernicus" - event gamingowy - konferansjer
  • 17.09.2022 (sobota) - Toruń, hotel Copernicus (impreza zamknięta) - 18.00 - konferansjer
  • 16.09.2022 (piątek) - Koronowo, restauracja "Diabelski Młyn" - koncert Momenty Acoustic - 19.00
  • 10.09.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Chełminianka Chełmno - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 9.09.2022 (piątek) - Cukrownia Żnin (impreza zamknięta) - koncert Momenty Rock Band - 20.00
  • 4.09.2022 (niedziela) - Nakło nad Notecią - Festiwal "Muzyka Nad Notecią" (m.in. zapowiedź headlinerów: Sarsa, Grubson, Tede), 16.00 - konferansjer
  • 3.09.2022 (sobota) - Lębork, plaża Miron (impreza zamknięta) - 11.00 - spiker sportowy
  • 2.09.2022 (piątek) - Koronowo, restauracja "Diabelski Młyn" - koncert Momenty Acoustic - 20.00
  • 27.08.2022 (sobota) - Stadiom Miejski w Radomsku - impreza zamknięta - g. 15.00 - spiker sportowy
  • 15.08.2022 (poniedziałek) - Nakło nad Notecią - koncert Momenty Acoustic Trio (support Eleni) - 15.00
  • 13.08.2022 (sobota) - Chmielniki, 12. Zlot Motocyklowy Bikers Days - koncert Momenty Acoustic - 15.30
  • 13.08.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Sparta Brodnica - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 30.07.2022 (sobota) - Toruń - boisko "orlik" obok Atrium Copernicus - dziecięcy turniej piłkarski Futbolove Wakacje - 10.00 - spiker
  • 23.07.2022 (sobota) - Toruń - boisko "orlik" obok Atrium Copernicus - dziecięcy turniej piłkarski Futbolove Wakacje - 10.00 - spiker
  • 9.07.2022 (sobota) - Toruń - boisko "orlik" obok Atrium Copernicus - dziecięcy turniej piłkarski Futbolove Wakacje - 10.00 - spiker
  • 25.06.2022 (sobota) - Dąbrowa Chełmińska (Dąbrowski Jarmark Miodowy) - koncert plenerowy Momenty Rock Band - g. 20.00
  • 18.06.2022 (sobota) - Lębork, plaża Miron (impreza zamknięta) - 14.00 - spiker sportowy
  • 16.06.2022 (czwartek) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Unia Solec Kujawski - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 15.06.2022 (środa) - Stadion Miejski w Janikowie. Finał Okręgowego Pucharu Polski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej: Unia Janikowo vs Zawisza Bydgoszcz - 17.00 - spiker
  • 5.06.2022 (niedziela) - Jachranka (impreza zamknięta) - 11.00 - konferansjer
  • 4.06.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Pomorzanin Toruń - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 29.05.2022 (niedziela) - Konstantynów Łódźki (impreza zamknięta) - 10.00 - konferansjer
  • 21.05.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Włocławia Włocławek - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 15.05.2022 (niedziela) - Stadion Miejski w Mroczy - Tarpan Mrocza vs Myśliwiec Gostycyn - 17.30 - spiker
  • 8.05.2022 (niedziela) - Koronowo - Zawody we wrotkarstwie szybkim (organizator: KS Jastrzębie Koronowo) - 12.00 - spiker
  • 7.05.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Wda Świecie - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 23.04.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Chełminianka Chełmno - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 22.04.2022 (sobota) - Żnin - 12. Ogólnopolski Zlot Mustangów - koncert plenerowy z Momenty Rock Band - g. 20.00
  • 9.04.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Chemik Moderator Bydgoszcz - Sportis TV (YouTube) - komentarz
  • 19.03.2022 (sobota) - kujawsko-pomorska IV liga Sportis SFC Łochowo vs Lider Włocławek - Sportis TV (YouTube) - komentarz
2021
  • 25.09.2021 (sobota) - Sportis SFC Łochowo vs Unia Gniewkowo - Sportis TV (YouTube) - Komentarz
  • 4.09.2021 (sobota) - Dożynki Gminne w Kołczygłowach - Koncert plenerowy z Momenty rock cover band - 19.30
  • 1.09.2021 (środa) - II runda Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN: ADP Bydgoszcz vs GLKS Dobrcz - Stadion miejski w Solcu Kujawskim - Spiker
  • 28.08.2021 (sobota) - Dożynki Gminne w Pruszczu - Koncert plenerowy z Momenty rock cover band - 18.30
  • 27.08.2021 (piątek) - Sportis SFC Łochowo vs Kujawianka Izbica Kujawska - Sportis TV (YouTube) - Komentarz
  • 21.08.2021 (sobota) - Radom - Impreza zamknięta - 14.00 - Konferansjer
  • 7.08.2021 (sobota) - Sportis SFC Łochowo vs Start Eco-Pol Pruszcz - Sportis TV (YouTube) - 16.00 - Komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 26.06.2021 (sobota) - Kartuzy - Impreza zamknięta - Konferansjer
  • 19.06.2021 (sobota) - III Roller Cup Koronowo - Zawody we wrotkarstwie szybkim - Krówka Leśna k. Koronowa - 9.00 - Spiker
  • 12.06.2021 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Włocławia Włocławek - Sportis TV (YouTube) - Komentarz
  • 9.06.2021 (środa) - Gdynia - Impreza zamknięta - Konferansjer
  • 19.05.2021 (środa) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Chemik Moderator Bydgoszcz - Sportis TV (YouTube) - 18.00 - Komentarz
  • 15.05.2021 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Lider Włocławek - Sportis TV (YouTube) - 12.00 - Komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 1.05.2021 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs SP Zawisza Bydgoszcz - Sportis TV (YouTube) - Komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 17.04.2021 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Kujawianka Izbica Kujawska - Sportis TV - 12.00 - Komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 27.02.2021 (sobota) - Finały Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika, Orlika i Żaka - Hala sportowa ZS w Paterku, ul. Kcyńska (transmisja online) - 9.00 - Komentator (współpraca: Piotr Fiutak, Łukasz Michalski, Tomasz Borowicz)
2020
  • 14.11.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Lider Włocławek - transmisja online - g. 12.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 31.10.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Zawisza Bydgoszcz - transmisja online - g. 14.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 24.10.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Włocławia Włocławek - transmisja online - g. 11.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 10.10.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Unia Gniewkowo - transmisja online - g. 15.00 - komentarz
  • 4.10.2020 (niedziela) - Koronowo - II Roller Cup - g. 9.00 - spiker
  • 26.09.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Pogoń Mogilno - transmisja online - g. 11.30 - komentarz
  • 19.09.2020 (sobota) - Gniewkowo - II Festyn Ekologiczny - g. 9.00 - prowadzenie (współpraca: Dominik Strzelec)
  • 12.09.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Kujawianka Izbica Kujawska - transmisja online - g. 16.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 6.09.2020 (niedziela) - IV liga piłki nożnej Cuiavia Inowrocław vs Sportis SFC Łochowo - transmisja online - g. 12.00 - komentarz
  • 29.08.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Sparta Brodnica - transmisja online - g. 16.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
  • 15.08.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Chełminianka Chełmno - transmisja online - g. 16.00 - komentarz
  • 8.08.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Brzoza vs Zawisza Bydgoszcz - g. 11.00 - spiker
  • 1.08.2020 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs KS Brzoza - transmisja online - g. 16.00 - komentarz
  • 29.07.2020 (środa) - Inauguracja Business Club Sportis SFC - Chata Myśliwska w Osielsku - g. 19.00 - prowadzenie
  • 7.03.2020 (sobota) - IX Zimowy Bieg Dębowy - Dąbrowa - g. 10.00 - spiker
2019
  • 20.12.2019 (piątek) - Karczma Kujawska w Cieślinie - impreza zamknięta - g. 19.00 - konferansjer
  • 18.12.2019 (środa) - Świąteczne Podsumowanie Roku Sportis Social Football Club Łochowo - aula SP w Łochowie - g. 17.30 - prowadzenie
  • 16.11.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Sparta Brodnica - g. 13.00 - spiker
  • 2.11.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - BKS Bydgoszcz - g. 14.00 - spiker
  • 19.10.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo - g. 15.00 - spiker
  • 12.10.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - SP Zawisza Bydgoszcz - g. 15.00 - spiker
  • 28.09.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Lider Włocławek - g. 11.00 - spiker
  • 14.09.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń - g. 16.00 - spiker
  • 7.09.2019 (sobota) - Jastarnia - impreza zamknięta - konferansjer
  • 6.09.2019 (piątek) - Jastarnia - impreza zamknięta - konferansjer
  • 1.09.2019 (niedziela) - Łęgowo - impreza zamknięta - spiker
  • 31.08.2018 (sobota) - Rypin - stadion miejski - koncert z rock cover band Momenty - g. 19.00
  • 31.08.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Chełminianka Chełmno - g. 12.00 - spiker
  • 23-24.08.2019 (piątek/ sobota) - Bella Skyway Festiwal w Toruniu - strefa gastronomiczna marki Specjal - g. 17.00 - prowadzenie
  • 18.08.2019 (niedziela) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska - g. 18.00 - spiker
  • 10.08.2019 (sobota) - IV liga piłki nożnej KS Sportis Łochowo - Włocławia Włocławek - g. 17.00 - spiker
  • 3.08.2018 (sobota) - Jarmark Pomorski w Tuchomiu - koncert z rock cover band Momenty - g. 19.00
  • 20.07.2018 (sobota) - Chełmża - "Motoserce" - koncert z rock cover band Momenty - g. 15.00
  • 13-14.07.2019 (sobota-niedziela) - Stadion miejski w Radziszowie - impreza zamknięta - spiker
  • 29-30.06.2019 (sobota-niedziela) - 42. Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - g. 10.00 - konferansjer
  • 15.06.2019 (sobota) - Zamek Krzyżacki w Świeciu - impreza zamknięta - g. 12.00 - konferansjer
  • 9.06.2019 (niedziela) - XII Węgierska Biesiada Artystyczna w Słaboszewku - g. 15.00 - konferansjer
  • 8.06.2019 (sobota) - Dni Inowrocławia - zapowiedź gwiazd wieczoru: Thomas Anders, Bad Boys Blue, Szafa Gra - g. 17.00 - konferansjer
  • 23.05.2019 (czwartek) - Stargard - otwarcie hali A Waimea Logistic Park Stargard - g. 13.00 - konferansjer
  • 17.05.2019 (piątek) - Inowrocław - festyn rodzinny Przedszkola nr 14 - g. 16.00 - konferansjer
  • 12.05.2019 (niedziela) - Minikowo - XX edycja targów "Lato na wsi" - Święto Smaku i Tradycji - g. 10.00 - prowadzenie
  • 5.05.2019 (niedziela) - Niwy - "Western" Hotel, One Way Street - koncert akustyczny - g. 13.00
  • 27.04.2019 (sobota) - Janikowo, hotel "Crystal" - impreza zamknięta - g. 19.00 - konferansjer
  • 12.04.2019 (piątek) - konferencja Następna Stacja: Budowa modelu sprzedaży - hotel "Filmar" w Toruniu - g. 9.00 - konferansjer
  • 21.03.2019 (czwartek) - Piła - Regionalna Konferencja Banku Gospodarstwa Krajowego - g. 10.00 - konferansjer
  • 3.03.2019 (niedziela) - XII Targi Ślubne - Inowrocław - hala OSiR - g. 11.00 - prowadzenie
  • 2.03.2019 (sobota) - VIII Zimowy Bieg Dębowy - Dąbrowa - g. 9.00 - spiker
2018
  • 23.09.2018 (niedziela) - Białowieżyn - impeza zamknięta - g. 10.30 - prowadzenie
  • 22.09.2018 (sobota) - Rypin - piknik rodzinny - stadion MOSiR - koncert z rock cover band Momenty - g. 18.00
  • 2.09.2018 (niedziela) - Chrostkowo, piknik rekreacyjno - sportowy Zarządu Dróg Wojewódzkich - g. 17.00 - prowadzenie
  • 11.08.2018 (sobota) - Półwysep Sielanka - wyścigi "smoczych łodzi" - g. 11.00 - spiker
  • 28.07.2018 (sobota) - Nakło n. Notecią - Przystań w kolorze blue - g. 15.00 - prowadzenie (m.in. zapowiedź koncertów Andrzeja Piasecznego i Backstage Acoustic)
  • 21.07.2018 (sobota) - Chełmża - "Motoserce" - koncert z rock cover band Momenty - g. 11.00
  • 8.07.2018 (niedziela) - Włocławek - Scena na Wiśle - koncert z rock cover band Momenty - g. 18.00
  • 8.07.2018 (niedziela) - Janowo k. Włocławka - impreza zamknięta - g. 10.00 - prowadzenie
  • 29.06.2018 (piątek) - Dni Chełmna 2018 - koncert z rock cover band Momenty - support Krzysztofa Jaryczewskiego & Jary OZ - g. 19.00
  • 16.06.2018 (sobota) - Dni Gminy Pruszcz - koncert z rock cover band Momenty - g. 20.00
  • 10.06.2018 (niedziela) - Biesiada Artystyczna w Słaboszewku - g. 15.00 - prowadzenie
  • 2.06.2018 (sobota) - Nakło n. Notecią - Przystań Powiat Nakielski - XX-lecie ustawy o samorządzie powiatowym - koncert z rock cover band Momenty - support przed The Postman - g. 16.30
  • 19.05.2018 (sobota) - Mrocza - Stadion Miejski - koncert z rock cover band Momenty - g. 16.30
  • 28.04.2018 (sobota) - Inowrocław - koncert z rock cover band Momenty - support przed Małgorzatą Ostrowską - g. 17.00
  • 22.04.2018 (niedziela) - Łubianka - 7. Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Moto Turystyka - koncert z rock cover band Momenty - g. 14.00
  • 3.03.2018 (sobota) - VII Zimowy Bieg Dębowy - Dąbrowa - g. 9.00 - spiker
  • 13.01.2018 (sobota) - Elgiszewo - impreza zamknięta - g. 20.00 - prowadzenie (współpraca: DJ Peter)
2017
  • 24.10.2017 (wtorek) - 1/4 Finału Pucharu Polski MKS Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze - g. 20.30 - spiker/DJ
  • 27.08.2017 (niedziela) - Pruszcz Pomorski - Dożynki Gminne - koncert z rock cover band Momenty - g. 20.00
  • 13.08.2017 (niedziela) - Szubin - koncert z rock cover band Momenty (support przed Majką Jeżowską) - g. 18.00
  • 30.07.2017 (niedziela) - Łabiszyn, wyspa miejska - koncert z rock cover band Momenty - g. 14.30
  • 22.07.2017 (sobota) - Dni Pakości - stadion miejski - koncert z rock cover band Momenty - g. 21.00
  • 15.07.2017 (sobota) - Nakło n. Notecią, Przystań Nakło - koncert z rock cover band Momenty (support przed Dubska i CLEO) - g. 18.00
  • 8.07.2017 (sobota) - Dni Bytowa - koncert z rock cover band Momenty (support przed Agnieszką Chylińską) - g. 20.00
  • 25.06.2017 (niedziela) - Inowrocław - Park Zdrojowy - koncert z rock cover band Momenty - g. 16.00
  • 10.06.2017 (sobota) - Chmielniki k. Bydgoszczy - Zlot Motocyklowy - koncert z rock cover band Momenty (support przed zespołami Banau i Farben Lehre) - g. 20.00 (impreza biletowana)
  • 12.05.2017 (piątek) - Świecie, "Lucky Luck" - koncert z rock cover band Momenty, g. 20.00
  • 8-9.04.2017 (sobota/ niedziela) - Katowice - Targi Budowlane "Dom i Otoczenie" - g. 10 - prowadzenie (współpraca: Dominik Strzelec)
  • 24.02.2017 (piątek) - Pakość - gala sportu - koncert z rock cover band Momenty - g. 18 (impreza zamknięta)
  • 27.01.2017 (piątek) - Świecie, "Lucky Luck", ul. Wojska Polskiego, koncert z rock cover band Momenty - g. 20.30
  • 15.01.2017 (niedziela) - XXV Finał WOŚP - Pakość - hala sportowa - koncert z rock cover band Momenty - g. 19
  • 15.01.2017 (niedziela) - XXV Finał WOŚP - Inowrocław, hala widowiskowo - sportowa, koncert z rock cover band Momenty (support zespołów Dubska i Jarka Wista) - g. 16
2016
  • 11.11.2016 (piątek) - Pakość - Obchody Dnia Niepodległości - g. 13 - prowadzenie
  • 24.09.2016 (sobota) - Solec Kujawski - Staropolskie Święto Piwa i Produktów Regionalnych - koncert z rock cover band Momenty - g. 19.30
  • 24.09.2016 (sobota) - Solec Kujawski - Staropolskie Święto Piwa i Produktów Regionalnych - g. 12 - prowadzenie
  • 23.09.2016 (piątek) - Świecie - "Lucky Luck", ul. Wojska Polskiego - koncert z rock cover band Momenty - g. 20.30, wstęp wolny!
  • 17.09.2016 (sobota) - Serock - Święto Pieczonego Ziemniaka - koncert z rock cover band Momenty - g. 18
  • 10.09.2016 (sobota) - Margonin - Pożegnanie Lata - g. 14 - prowadzenie
  • 27.08.2016 (sobota) - Koronowo - plac przed MGOK - Pożegnanie Lata - koncert z rock cover band Momenty - g. 20
  • 26.08.2016 (piątek) - Wyrzysk - amfiteatr - koncert z rock cover band Momenty - g. 23.30, wstęp wolny!
  • 26.08.2016 (piątek) - Wyrzysk - amfiteatr - Przegląd Zespołów Rockowych - g. 20 - prowadzenie
  • 30.07.2016 (sobota) - XXII Imieniny Białego Boru (Dni Miasta) - stadion miejski - g. 16 - prowadzenie
  • 29.07.2016 (piątek) - Świecie, Lucky Luck - koncert z zespołem Momenty - g. 20.30
  • 23.07.2016 (sobota) - Koronowo - XIV Jarmark Cysterski - koncert z zespołem Momenty - g. 21.00
  • 11.06.2016 (sobota) - Dni Gminy Pruszcz - koncert z zespołem Momenty (support przed zespołem Papa D.) - g. 19
  • 03.06.2016 (piątek) - Nakło nad Notecią, "Cafe Emilia" - koncert z zespołem Momenty - g. 20
  • 28.05.2016 (sobota) - 3. "Motomajówka" - Drzonówko/ Drzonowo - koncert z zespołem Momenty (support przed zespołem Zdrowa Woda) - g. 19
  • 03.05.2016 (wtorek) - Dni Miasta Żnina - plac Wolności - koncert z zespołem Momenty (support przed Ewa Kryza Band, Zbigniewem Wodeckim) - g. 18.30, wstęp wolny!
  • 01.05.2016 (niedziela) - Łabiszyn, wyspa miejska - koncert z zespołem Momenty - g. 15, wstęp wolny
  • 09-10.04.2016 (sobota/ niedziela) - II targi budownictwa "Dom i otoczenie" - Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Katowice, ul. Plac Sławika i Antalla 1 - g. 10 - prowadzenie (współpraca: Katarzyna Dowbor)
2015
  • 18.12.2015 (piątek) - Świecie, "Lucky Luck" - koncert z zespołem Momenty - g. 20.30, wstęp wolny!
  • 27.11.2015 (piątek) - Kraków (woj. małopolskie) - otwarcie drogerii "Hebe" - g. 10 - prowadzenie
  • 29.08.2015 (sobota) - impreza zamknięta - DJ/prowadzenie
  • 08.08.2015 (sobota) - amfiteatr w Łasinie - festiwal "Jeden Dzień Wolności" - koncert z zespołem Momenty - g. 18
  • 24.07.2015 (piątek) - Świecie, restauracja "Lucky Luck", koncert z zespołem Momenty - g. 20.30
  • 20.06.2015 (sobota) - Chojnice - Beko Dance Cup, ul. Wagnera 1 - g. 9.30 - prowadzenie (współpraca: Iwona Pavlovic)
  • 31.05.2015 (niedziela) - Wielgie k. Włocławka - festyn rodzinny - g. 13 - prowadzenie
  • 30.05.2015 (sobota) - Taneczna Noc z zespołem Depeche Mode - Toruńska Piwnica Artystyczna, ul. Łazienna - g. 21 (współpraca: DJ Fill)
  • 16.05.2015 (sobota) - Gala finałowa konkursu Miss Ziemi Chełmińskiej i Dobrzyńskiej 2015, Dwór Artusa w Toruniu, g. 18 - prowadzenie
  • 02.05.2015 (sobota) - jarmark wiosenny, Ciechocinek, ul. Raczyńskich 6, g. 10 - 17 - prowadzenie
  • 01.05.2015 (piątek) - koncert z zespołem Momenty, klub "Lucky Luck", Świecie, ul. Wojska Polskiego 83, g. 20.30, wstęp wolny
  • 19.04.2015 (niedziela) - V Jubileuszowy Festiwal Tańca Towarzyskiego "BIAŁA DAMA", Kórnik, Centrum Rekreacji i Sportu "Oaza" - g. 11 - prowadzenie
  • 28.03.2015 (sobota) - Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach w Tańcu Sportowym - Tarnowo Podgórne, hala sportowa OSiR, ul. Nowa 15 - g. 10 - prowadzenie
  • 15.03.2015 (niedziela) - Środa Wielkopolska - hala sportowa - Turniej Tańca Towarzyskiego - g. 10 - prowadzenie
  • 13.02.2015 (piątek) - Szubin, klub "Dziupla", ul. Kochanowskiego 1, koncert z zespołem Momenty - g. 22
  • 17 - 18.01.2015 - Festiwal Tańca Towarzyskiego "Integracja" - Tarnowo Podgórne k. Poznania - g. 10 - prowadzenie
2014
  • 11.12.2014 (czwartek) - "Dwa głosy na Święta" - koncert charytatywny (współpraca: Michał Sikora, Aleksandra Nowacka, Daniel Pradella) - Białe Błota, restauracja "Mniam Mniam", ul. Szubińska 1, wstęp wolny, g. 20
  • 29.11.2014 (sobota) - Mikołajowy OTTT, Grand Prix Polski Ekstraklasa Taneczna - Przeźmierowo - g. 12 - prowadzenie
  • 10.10.2014 - Grand Prix Polski Senior - Przeźmierowo k. Poznania - g. 10 - prowadzenie (współpraca: Krzysztof Czapliński)
  • 04.10.2014 (sobota) - Grand Prix Polski - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Awangarda" o Puchar Burmistrza Koronowa - g. 10 - prowadzenie (współpraca: Iwona Pavlovic, Hanna Matuszewska)
  • 21.06.2014 (sobota) - Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Chojnic - Beko Dance Cup - Chojnice - g. 12 - prowadzenie (współpraca: Iwona Pavlovic)
  • 10-11.05.2014 (sobota/ niedziela) - IV Ogólnopolski Festiwal Tańca "Biała Dama" - Kórnik - hala sportowa KCRiS "Oaza" - prowadzenie - g. 10 (współpraca: Krzysztof Czapliński)
  • 04.05.2014 (niedziela) - XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne - Przeźmierowo k. Poznania - g. 10 - prowadzenie (współpraca: Krzysztof Czapliński)
  • 29.03.2014 (sobota) - II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tucholi - Tuchola - g. 12.30 - prowadzenie (współpraca: Iwona Pavlovic, Hanna Matuszewska)
  • 14.02.2014 (piątek) - próba bicia rekordu Guinessa w kroku podstawowym rumby - Chełmno, Stary Rynek - g. 17.00 - prowadzenie (współpraca: Iwona Pavlovic)
2013
  • 07.07.2013 (niedziela) - "Włoskie Lato" - pałac w Ostromecku - g. 17 - prowadzenie
  • 03.06.2013 (poniedziałek) - autorska audycja muzyczna "Znani i Nieznani" w internetowym Radiu Kultura - spotkanie z zespołem Killed by car - g. 19 - prowadzenie
  • 27.05.2013 - "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - rozmowa z zespołem Dża Dża Binks - g. 19 - prowadzenie
  • 13.05.2013 (poniedziałek) - "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - wywiad z zespołem Mordercy P - g. 19 - prowadzenie
  • 29.04.2013 (poniedziałek) - "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - wywiad z soleckim zespołem Neutral Noise - g. 19
  • 15.04.2013 (poniedziałek) - audycja "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - wywiad z zespołem Butelki Zwrotne - g. 19 - prowadzenie
  • 25.03.2013 (poniedziałek) - audycja muzyczna "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - Pax Unity - g. 19 - prowadzenie
  • 18.03.2013 (poniedziałek) - "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - spotkanie z zespołem Własny Port - g. 19 - prowadzenie
  • 11.03.2013 (poniedziałek) - "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura - audycja muzyczna - spotkanie z zespołem Archandia - g. 19 - prowadzenie
  • 04.03.2013 (poniedziałek) - autorska audycja "Znani i Nieznani" w Radiu Kultura, spotkanie z zespołem Heldorado - g. 19 - prowadzenie
2012
  • 26.08.2012 - Ciechocinek - I Półmaraton "10 - tka Termy" - g. 9.30 - spiker
  • 07.07.2012 - Brodnica - plaża nad jeziorem Niskie Brodno - "Muzyczny Camping 30 lat później" - g. 17 - prowadzenie i zapowiedź zespołów Dżem, Kobranocka, Jafia Namuel, Trebunie Tutki (współpraca: Krzysztof Ranus)
  • 30.06.2012 - Bartniczka - "Święto Miodu" - g. 11 - prowadzenie
  • 08.06.2012 (piątek) - otwarcie strefy kibica w JuraParku w Solcu Kujawskim - g. 20 - prowadzenie
  • 02.06.2012 (sobota) - 110 - lecie SM "Kopernik" w Toruniu - festyn osiedlowy - g. 15 - prowadzenie
2011
  • 18.12.2011 (niedziela) - "Kolędowanie z Lotto" - galeria "Bielawy" w Toruniu - g. 14 - prowadzenie
  • 07.10.2011 - V urodziny "Bella Line Wellness Centrum" w Toruniu - "Arsenał Club" - impreza zamknięta - prowadzenie
  • 10.09.2011 - Grudziądz - "Piłkarska sobota w centrum handlowym" - prowadzenie
  • 28.08.2011 (niedziela) - Toruń - impreza zamknięta TZMO S.A. (w tym m.in. zapowiedź koncertów Gienek Loska Band i Abba Imitation) - prowadzenie
  • 26.08.2011 (piątek) - Toruń - Cosmic Night 2011 - plac przy fontannie Cosmopolis - g. 21 - prowadzenie
  • 15.08.2011 (poniedziałek) - Osiek Rypiński - Dni Gminy - prowadzenie
  • 16.07.2011 (sobota) - Pieczyska k. Koronowa - Lato z Radiem GRA - organizacja/ prowadzenie
  • 05.07.2011 (wtorek) - Stary Rynek w Toruniu - Seni Cup - prowadzenie
  • 03.07.2011 - Toruń - "Święto ulicy Łaziennej" - g. 20.30 - koncert (gościnnie) z zespołem Strusie 4
  • 03.07.2011 (niedziela) - Festiwal "Manekin Live Bulwar" w Toruniu - g. 17 - prowadzenie
  • 25.06.2011 - "Święto Miodu" w Gminie Bartniczka - prowadzenie
  • 11.06.2011 - Dni Gminy Płużnica - prowadzenie
  • 09.04.2011 - Dni otwarte salonu "Yamahy" w Toruniu - prowadzenie
  • 17.02.2011 - Dwór Artusa w Toruniu - Gala wręczenia "Złotych Karet" dziennika toruńskiego "Nowości" - prowadzenie
2010
  • 31.12.2010 - Toruń - Klub "Arsenał" - Bal Sylwestrowy - g. 21 - prowadzenie
  • 16.12.2010 - Toruń - Jarek Brzeski & Zwierzak - klub "Jasskot" - koncert akustyczny
  • 25.07.2010 - Dni Miasta Chełmża - prowadzenie (w tym zapowiedzi Andrzeja Rybińskiego i Joanny Bartel)
  • 06.07.2010 - Toruń - Streetball na Starówce - Seni Cup - prowadzenie
  • 26.06. - 27.06.2010 - Dni Miasta Chełmna - prowadzenie (w tym zapowiedzi koncertów Bogusława Meca oraz zespołów Manchester, The Postman i Anima)
  • 16.01.2010 - Toruń - Styczniowa Noc Rockowa, czyli przegląd lokalnych zespołów - "Cotton Club" - prowadzenie
2009
  • 23.11.2009 - Toruń - Jarek Brzeski & Zwierzak - klub "Bydgoszcz - Kluczyki" - koncert akustyczny - g. 20.30
  • wrzesień 2009 - Toruń - styczeń 2011 - cykl imprez "Noce z gwiazdami" w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej - prowadzenie (współpraca: Piotr Grzyb, DJ Peter)
  • 30.07.2009 - Toruń - Jarek Brzeski & Zwierzak - klub "Solina" - koncert akustyczny - g. 20.30
    Kontakt