Bydgoszcz

2022
  • 20.11.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Hydrotruck Radom (Sportis TV) - komentarz
  • 19.11.2022 (sobota) - Basement Bydgoszcz - koncert duetu Momenty Acoustic - 20.30
  • 29.10.2022 (sobota) - Hotel Akor Bydgoszcz - koncert duetu Momenty Acoustic (impreza zamknięta) - 20.30
  • 23.10.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Górnik Łęczna (Sportis TV) - komentarz
  • 15.10.2022 (sobota) - Bydgoskie Centrum Finansowe - wernisaż wystawy fotograficznej - 15.00 - konferansjer
  • 11.10.2022 (wtorek) - Targi Pracy - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze - 10.00 - konferansjer
  • 8.10.2022 (sobota) - Bierhalle Bydgoszcz - koncert duetu akustycznego Momenty Acoustic - 20.00
  • 2.10.2022 (niedziela) - 1. urodziny Fit and Sport Studio w Bydgoszczy - 9.00 - konferansjer
  • 25.09.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs GKS Katowice (Sportis TV) - komentarz
  • 11.09.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Medyk Polomarket Konin (Sportis TV) - komentarz
  • 24.08.2022 (środa) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs TME UKS SMS Łódź (Sportis TV) - komentarz
  • 2.07.2022 (sobota) - Bierhalle Bydgoszcz - koncert Momenty Acoustic - 20.00
  • 2.07.2022 (sobota) - Festyn "Radosne i bezpieczne wakacje" oraz I Targi Familijne - parking przed Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym - 12.00 - konferansjer
  • 27.05.2022 (piątek) - XI Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej - Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka - spiker
  • 26.05.2022 (czwartek) - Juwenalia Politechniki Bydgoskiej - Momenty Rock Band - koncert - 20.00
  • 22.05.2022 (niedziela) - Targi Mieszkanie Dom i Ogród - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze - 10.00 - konferansjer
  • 15.05.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Czarni Sosnowiec (Sportis TV) - 12.00 - komentarz
  • 7.05.2022 (sobota) - Bierhalle Bydgoszcz - Momenty Acoustic - koncert akustyczny - 20.00
  • 20.03.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs TME UKS SMS Łódź (Sportis TV) - 12.00 - komentarz
  • 6.03.2022 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Tarnovia Tarnów (Sportis TV) - 12.00 - komentarz
  • 5.03.2022 (sobota) - Bierhalle Bydgoszcz - Momenty Acoustic "O miłości i wolności" - koncert akustyczny - 20.00
  • 14.02.2022 (poniedziałek) - Autonomiczna Liga Siatkówki Kobiet 4Fun Pater Travel vs Volley Bydgoszcz - transmisja online - 21.00 - komentarz
  • 30.01.2022 (niedziela) - 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Stary Rynek - 16.00 - prowadzenie (współpraca: Michał Moczadło)
    • 2021
      • 31.12.2021 (piątek) - kolacja sylwestrowa - impreza zamknięta - 20.00 - prowadzenie
      • 26.09.2021 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet: Sportis KKP Bydgoszcz vs AZS UJ Kraków (Sportis TV) - komentarz
      • 5.09.2021 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet: Sportis KKP Bydgoszcz vs AP Lotos Gdańsk (Sportis TV) - komentarz
      • 22.08.2021 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet: Sportis KKP Bydgoszcz vs GKS Katowice (Sportis TV) - 12.00 - komentarz
      • 18.06.2021 (piątek) - X Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej - Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka - 10.00 - spiker
      • 8.06.2021 (wtorek) - webinar gamingowy i esportowy Triple A - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187 - 13.00 - prowadzenie
      • 21-23.05.2021 (piątek/ sobota/ niedziela) - Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w piłce siatkowej - Hala sportowa BKS Chemik, ul. Glinki (online) - spiker
      • 19.05.2021 (środa) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Rolnik Biedrzychowice Głogówek (Sportis TV) - 15.30 - komentarz
      • 14-16.05.2021 (piątek/ sobota/ niedziela) - Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów w piłce siatkowej - Hala sportowa BKS Chemik, ul. Glinki (online) - spiker
      • 2.05.2021 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs GKS Katowice (Sportis TV) - 12.00 - komentarz
      • 3.04.2021 (sobota) - IV liga piłki nożnej Chemik Moderator Bydgoszcz vs Sportis SFC Łochowo - stadion im. Czesława Kobusa w Bydgoszczy - Sportis TV - 12.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
      • 31.03.2021 (środa) - 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski K-P ZPN Sportis SFC Łochowo vs KS Pomorzanin Toruń - stadion "Chemika" w Bydgoszczy - Sportis TV - 17.00 - komentarz (współpraca: Piotr Fiutak)
      • 26.03.2021 (piątek) - IV liga piłki nożnej Chemik Moderator Bydgoszcz vs Sportis SFC Łochowo - stadion "Chemika" w Bydgoszczy - Sportis TV - 19.30 - komentarz
      • 21.03.2021 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs TS ROW Rybnik (Sportis TV) - 12.00 - komentarz
      • 18-20.03.2021 (czwartek/ piątek/ sobota) - Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej w Bydgoszczy (online) - spiker
      • 13.03.2021 (sobota) - IV liga piłki nożnej Sportis SFC Łochowo vs Start Pruszcz - stadion "Chemika" w Bydgoszczy - Sportis TV (YouTube) - 18.00 - komentarz
      • 8-9.03.2021 (poniedziałek/ wtorek) - Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej w Bydgoszczy (online) - spiker
      • 21.02.2021 (niedziela) - I Pomorski Futsal Cup. Turniej Finałowy w Bydgoszczy (online) - HSW Immobile Łuczniczka - 8.00 - spiker
      • 31.01.2021 (niedziela) - 29. Regionalny Finał WOŚP (ONLINE) - Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy - 12.00 - konferansjer (współpraca: Michał Moczadło)
      • 2020
        • 19.12.2020 (sobota) - konferencja online "Trener Dzieci 2.0" - g. 10.00 - prowadzenie
        • 14.12.2020 (poniedziałek) - charytatywna akcja "Układamy-Pomagamy" w HSW Immobile Łuczniczka - g. 18.30 - prowadzenie
        • 8.11.2020 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Czarni Sosnowiec (transmisja online) - g. 12.00 - komentarz
        • 11.10.2020 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Olimpia Szczecin (transmisja online) - g. 12.00 - komentarz
        • 2.10.2020 (piątek) - konferencja prasowa KS Bydgoszcz Archers (online) - g. 18.00 - prowadzenie
        • 27.09.2020 (niedziela) - Biegowe Pory Roku: ZaDyszka Bydgoska (Bieg na 5 i 10 km) - Myślęcinek - g. 10.00 - spiker
        • 18.09.2020 (piątek) - konferencja prasowa KS Bydgoszcz Archers (online) - g. 18.00 - prowadzenie
        • 12.09.2020 (sobota) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs WKS Śląsk Wrocław (transmisja online) - g. 12.00 - komentarz
        • 16.08.2020 (niedziela) - Ekstraliga piłki nożnej kobiet Sportis KKP Bydgoszcz vs Medyk Konin (transmisja online) - g. 16.00 - komentarz
        • 26.07.2020 (niedziela) - I Bydgoski Bieg Po Oddech - LPKiW Myślęcinek - g. 11.00 - spiker
        • 8.03.2020 (niedziela) - Lejdis Disco Lodowisko - Lodowisko Torbyd - g. 15.00 - konferansjer
        • 15.02.2020 (sobota) - IV Exclusive Night salonwakacji.pl - Holiday Inn - impreza zamknięta - g. 20.00 - prowadzenie
        • 7.02.2020 (piątek) - 5. urodziny rock cover band Momenty - Basement Wine & Beer - g. 21.00
        • 12.01.2020 (niedziela) - 28. Regionalny Finał WOŚP - Stary Rynek - g. 16.00 - konferansjer (współpraca: Michał Moczadło)
        • 2019
          • 21.12.2019 (sobota) - Wigilia Bydgoskiej Polonii - SP nr 31, ul. Karłowicza 2 - g. 17.00 - prowadzenie
          • 15.12.2019 (niedziela) - Biegowe Pory Roku - Bydgoska ZaDymka - stadion "Zawisza" - g. 10.00 - spiker
          • 8.12.2019 (niedziela) - Charytatywny Turniej Mikołajkowy - hala sportowa XI LO, ul. Cicha 59 - g. 9.00 - prowadzenie
          • 15.11.2019 (piątek) - gala z okazji 10. rocznicy powstania KS Bydgoszcz Archers - hotel "Słoneczny Młyn" - g. 20.00 - prowadzenie
          • 27.10.2019 (niedziela) - II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Nożnej Przedszkolaków Bergovia Cup 2019 - hala Immobile Łuczniczka - g. 10.00 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
          • 17.10.2019 (czwartek) - "Poznaj nowych przesiębiorców - zagraj w Networkingową!" - MDD Work Together - g. 18.30 - prowadzenie
          • 29.09.2019 (niedziela) - Biegowe Pory Roku - ZaDyszka Bydgoska - LPKiW "Myślęcinek" - g. 11.00 - spiker
          • 21.09.2019 (sobota) - III Drzwi Otwarte Ratusza - g. 12.00 - konferansjer
          • 14.08.2019 (środa) - Gala Extraliga.pl - Point Club - g. 18.30 - prowadzenie
          • 17.07.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 4.07.2019 (czwartek) - ceremonia otwarcia Akademickich Mistrzostw Europy w piłce ręcznej - Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW - g. 18.30 - prowadzenie
          • 23.06.2019 (niedziela) - XII Bydgoski Festiwal Wodny Ster na Bydgoszcz - wyścig "smoczych łodzi" - g. 12.00 - spiker
          • 12.06.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 10.06.2019 (poniedziałek) - Spotkanie z Mistrzami: Iga Baumgart-Witan, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Marcin Lewandowski - Galeria Pomorska - g.18.30 - prowadzenie
          • 8.06.2019 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Włocławia Włocławek - g. 10.00 - spiker
          • 7.06.2019 (piątek) - IX Mistrzostwa Polski w piłce nożnej branży kolejowej o puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei - stadion "Zawisza" - g. 9.00 - spiker
          • 2.06.2019 (niedziela) - pub "Kubryk", One Way Street - koncert akustyczny - g. 21.00
          • 1.06.2019 (sobota) - Sportowy Dzień Dziecka - 5. Wielki Mecz Charytatywny Metropolii Bydgoszcz "Samorządowcy vs Dziennikarze"- stadion "Gwiazdy", ul. Bronikowskiego - g. 14.00
          • 29.05.2019 (środa) - Derby Bydgoszczy - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz - g. 18.00 - spiker
          • 18.05.2019 (sobota) - Przystań Bydgoszcz - zawody kajakowe - g. 16.00 - spiker
          • 18.05.2019 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Kujawiak Kowal - g. 12.00 - spiker
          • 15.05.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 12.05.2019 (niedziela) - pub "Kubryk", One Way Street - koncert akustyczny - g. 21.00
          • 11.05.2019 (sobota) II Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci - Bydgoski Park Przemysłowo Technologiczny - g. 12.00 - spiker
          • 8.05.2019 (środa) - otwarcie hali F Waimea Logistic Park - g. 13.00 - konferansjer
          • 4.05.2019 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław - g. 12.00 - spiker
          • 1.05.2019 (środa) - bieg na 10 km "Bydgoszcz na start" - stadion "Zawisza" - g. 10.00 - spiker
          • 28.04.2019 (niedziela) - pub "Kubryk", One Way Street - koncert akustyczny - g. 21.00
          • 27.04.2019 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno - g. 12.00 - spiker
          • 26.04.2019 (piątek) - warsztaty "Skuteczna autoprezentacja w biznesie" - Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Fordońska 74 - g. 17.00 - prowadzenie
          • 10.04.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 30.03.2019 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski - g. 12.00 - spiker
          • 29.03.2019 (piątek) - One Way Street - koncert akustyczny - Basement Wine & Beer - g. 20.30
          • 20.03.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 16.03.2019 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń - inauguracja rundy wiosennej - g. 11.00 - spiker
          • 27.02.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 6.02.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 17.45 - prowadzenie
          • 16.01.2019 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 18.30 - prowadzenie
          • 13.01.2019 (niedziela) - 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - plac przed Torbydem - g . 12.00 - prowadzenie (współpraca: Michał Moczadło)
          • 2018
            • 22.12.2018 (sobota) - Wigilia Bydgoskiej Polonii - SP nr 31, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - prowadzenie
            • 28.11.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna-g. 18.30-prowadzenie
            • 26.11.2018 (poniedziałek) - Seminarium KOWR - hotel "Pod Orłem" - g. 10.00 - prowadzenie
            • 17.11.2018 (sobota)-mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski - g. 11.00 - spiker
            • 7.11.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 3.11.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość - g. 11.00 - spiker
            • 20.10.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - BKS Sparta Brodnica - transmisja "na żywo" dla Multi Sport Live - g. 11.00 - komentarz
            • 17.10.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 13.10.2018 (sobota) - Galeria "Rondo" - Finał Loterii Samochodowej - g. 16.00 - prowadzenie
            • 4.10.2018 (czwartek) - IV urodziny Toro Tapas Bar - One Way Street - koncert akustyczny - g. 20.30
            • 26.09.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 22.09.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska - g. 11.00 - spiker
            • 8.09.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Lech Rypin - transmisja "na żywo" dla Multi Sport Live - g. 12.00 - komentarz
            • 5.09.2018 (środa) - mecz Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN Orzeł Bydgoszcz - KP Polonia Bydgoszcz - g. 17.00 - spiker
            • 1.09.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Legia Chełmża - g. 15.00 - spiker
            • 25.08.2018 (sobota) - transmisja live meczu IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Unia Gniewkowo - g. 11.00 - komentarz
            • 22.08.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 15.08.2018 (środa) - transmisja live meczu IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Pogoń Mogilno - g. 11.00 - komentarz
            • 20.07.2018 (piątek) - klub "Soda" - gala podsumowująca sezon 2017/2018 Extraliga.pl - g. 19.00 - prowadzenie
            • 18.07.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 24.06.2018 (niedziela) - Multikino - gala inauguracyjna projektu Sportis Football Club - g. 18.00 - prowadzenie
            • 24.06.2018 (niedziela) - Przystań Bydgoszcz - XI Bydgoski Festiwal Wodny "Ster na Bydgoszcz" - wyścigi "smoczych łodzi" - g. 12.00 - spiker
            • 23.06.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Lech Rypin - stadion miejski, ul. Sportowa 2 - g. 12.00 - spiker
            • 22.06.2018 (piątek) - VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei - stadion "Zawisza" - g. 9.00 - spiker/DJ
            • 19.06.2018 (wtorek) - Bydgoska Strefa Kibica - mecz MŚ Rosja 2018 Polska - Senegal - g. 17.00 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 16.06.2018 (sobota) - Fitness Day, Fordon, ul. Rejewskiego (Decathlon Bydgoszcz) - g. 10.00 - prowadzenie
            • 13.06.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 9.06.2018 (sobota) - Dni Osiedla Kapuściska - g. 15.00 - prowadzenie
            • 9.06.2018 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski - stadion miejski, ul. Sportowa 2 - g. 11.00 - spiker
            • 31.05.2018 (czwartek) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - KS Unia Janikowo - stadion miejski, ul. Sportowa 2 - g. 11.00 - spiker
            • 16.05.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 1.05.2018 (wtorek) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Kujawiak Kowal - stadion miejski, ul. Sportowa 2 - g. 17.00 - spiker
            • 18.04.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 15.04.2018 (niedziela) - Bydgoszcz na start - bieg na 10 km - Myślęcinek - g. 11 - spiker
            • 7.04.2018 (sobota) - IV liga piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz; stadion miejski, ul. Sportowa 2 - g. 11.00 - spiker
            • 24.03.2018 (sobota) - IV liga piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska, stadion KKP (ul. Słowiańska) - g. 11.00 - spiker
            • 21.03.2018 (środa) - 5. urodziny "Kina Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 21.02.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 17.01.2018 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 14.01.2018 (niedziela) - XXVI Regionalny Finał WOŚP w Bydgoszczy - Stary Rynek - g. 12.00 - prowadzenie (współpraca: Michał Moczadło)
            2017
            • 11.12.2017 (poniedziałek) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 29.11.2017 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 19.11.2017 (niedziela) - 9. Urodziny Galerii Fordon, ul. Skarżyńskiego 10 - g. 13.00 - prowadzenie
            • 15.11.2017 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 21.10.2017 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Start Warlubie - g. 11.00 - spiker
            • 18.10.2017 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 14.10.2017 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość - g. 11.00 - spiker
            • 8.10.2017 (niedziela) - "Rowerowa niedziela - jesienny piknik cyklistów" - Myślęcinek - g. 12.00 - prowadzenie
            • 30.09.2017 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej: KP Polonia Bydgoszcz - Pogoń Mogilno - g. 11.00 - spiker
            • 27.09.2017 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 24.09.2017 (niedziela) - BCTW, ul. Gdańska 183 - Targi Motoryzacyjne "Moto Show" - g. 11.00 - prowadzenie
            • 16.09.2017 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica - g. 11.00 - spiker
            • 2.09.2017 (sobota) - "drzwi otwarte" SP nr 9 w Fordonie - g. 10.00 - prowadzenie
            • 30.08.2017 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie Helios, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 19.08.2017 (sobota) - mecz IV ligi piłki nożnej KP Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław - g. 11.00 - spiker
            • 15.08.2017 (wtorek) - Rybi Rynek - IV edycja Ogólnopolskich Zawodów Pływackich "Woda Bydgoska" - g. 15.00 - spiker (współpraca: Jacek Pawlewski, Maciej Łopatto)
            • 12.08.2017 (sobota) - Wyspa Młyńska - koncert z rock cover band Momenty (support zespołu ROAN) - g. 17.30
            • 21.07.2017 (piątek) - piłkarska gala Extraliga.pl - Towarzyska Cafe - g. 19 - prowadzenie
            • 19.07.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 14.07.2017 (piątek) - Przystań Bydgoszcz - wyścig "smoczych łodzi" - g. 18 - spiker
            • 24.06.2017 (sobota) - X Festyn Osiedla Opławiec/ Smukała - ul. Rajska - g. 16 - prowadzenie
            • 24.06.2017 (sobota) - Bydgoski Festiwal Wodny "Ster na Bydgoszcz" - wyścig "smoczych łodzi" - Przystań Bydgoszcz - g. 13 - spiker
            • 23.06.2017 (piątek) - stadion "Zawisza" - UEFA EURO U21 Poland 2017 - Serbia - Hiszpania - asystent spikera/ DJ (współpraca: Szymon Bibik, Marcin Gałek) - g. 20.45
            • 21.06.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 20.06.2017 (wtorek) - stadion "Zawisza" - UEFA EURO U21 Poland 2017 - Serbia - Macedonia - asystent spikera/ DJ (współpraca: Szymon Bibik, Marcin Gałek) - g. 18.00
            • 17.06.2017 (sobota) - stadion "Zawisza" - UEFA EURO U21 Poland 2017 - Portugalia - Serbia - asystent spikera/ DJ (współpraca: Szymon Bibik, Marcin Gałek) - g. 18.00
            • 11.06.2017 (niedziela) - IV edycja Fitness Day - ul. Rejewskiego - g. 11 - prowadzenie
            • 27.05.2017 (sobota) - Dzień Samorządu Terytorialnego - Urząd Miasta Bydgoszczy - g. 10 - prowadzenie
            • 24.05.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 26.04.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 25 - 26.03.2017 (sobota/ niedziela) - CH Zielone Arkady - Squash po mistrzowsku: Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego - g. 12 - prowadzenie
            • 22.03.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 11-12.03.2017 (sobota/ niedziela) - Focus Mall Bydgoszcz - wyprzedaż rocznika 2016 - g. 12 - prowadzenie
            • 22.02.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 11-12.02.2017 (sobota/ niedziela) - Galeria Pomorska - event walentynkowy - g. 12 - prowadzenie
            • 08.02.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios", ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 28.01.2017 (sobota) - klub "Altruist", al. Ossolińskich 2 - koncert z rock cover band Momenty - g. 19
            • 24.01.2017 (wtorek) - klub "Kubryk", ul. Podwale - koncert z rock cover band Momenty - g. 21
            • 22.01.2017 (niedziela) - hala "Łuczniczka" - mecz Orlen Ligi (KS Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot) - g. 16 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 18.01.2017 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 15.01.2017 (niedziela) - XXV Finał WOŚP - Stary Rynek - g. 12 - prowadzenie (współpraca: Michał Moczadło)
            2016
            • 11.12.2016 (niedziela) - hala "Łuczniczka" - mecz Orlen Ligi (KS Pałac Bydgoszcz-Impel Wrocław) - g. 17 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 07.12.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 02.12.2016 (piątek) - Pub Kubryk, ul. Podwale 3 - 2. URODZINY rock cover band Momenty + 10. urodziny zespołu Banau - g. 20 - wstęp wolny!
            • 25.11.2016 (piątek) - Eljazz Club - koncert z rock cover band Momenty - support zespołu EjPiEj - g. 20 (impreza biletowana: 25 zł)
            • 19.11.2016 (sobota) - Eljazz Club - koncert z rock cover band Momenty - support Tymona Tymańskiego - g. 20 (bilety: 30 zł)
            • 19-20.11.2016 (sobota/ niedziela) - Focus Mall - impreza motoryzacyjna "Jazda próbna" - g. 12 - prowadzenie
            • 26.10.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 22.10.2016 (sobota) - Orlen Liga: Pałac Bydgoszcz - Chemik Police - hala "Łuczniczka" - g. 18 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 05.10.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 14.09.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 04.09.2016 (niedziela) - III edycja Rock'N'Run - LPKiW Myślęcinek - Bydgoski Klub Golfowy - koncert z rock cover band Momenty - g. 12
            • 28.08.2016 (niedziela) - Festiwal Aktywności Kobiet "Babie Lato"/ Pożegnanie Lata - LPKiW Myślęcinek - g. 14 - prowadzenie (w tym zapowiedzi gwiazd: Kobranocka, Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska)
            • 25.08.2016 (czwartek) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 15.08.2016 (poniedziałek) - III Ogólnopolskie Zawody Pływackie na Brdzie "Woda Bydgoska" - g. 14 - spiker (współpraca: Jacek Pawlewski, DJ Gambit)
            • 11.08.2016 (czwartek) - koncert z rock cover band Momenty - restauracja "Siódme Niebo", ul. Dworcowa - g. 19
            • 05.08.2016 (piątek) - otwarcie salonu marki SEAT/ prezentacja SEAT-a Ateca - ul. Fordońska - g. 18 - prowadzenie
            • 16.07.2016 (sobota) - Podsumowanie sezonu 2015/2016 Extraliga.pl - kinoteatr Adria - g. 20 - prowadzenie
            • 13.07.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 02-03.07.2016 (sobota-niedziela) - Stunt Grand Prix of Poland 2016 (I runda Mistrzostw Świata Federacji Ekstremalnych Sportów Motocyklowych) - parking przed marketem Auchan, ul. Rejewskiego - prowadzenie
            • 15.06.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 11.06.2016 (sobota) - Turniej Piłkarski - stadion "Zawisza" - g. 10 - gra w Drużynie Dziennikarzy
            • 05.06.2016 (niedziela) - XVI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz Cup - stadion "Zawisza", ul. Gdańska 163 - g. 15 - spiker
            • 11.05.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 28.04.2016 (czwartek) - Goście Focus Mall - ShowMedia - g. 18 - prowadzenie wywiadów
            • 23.04.2016 (sobota) - mecz Orlen Ligi: KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo, HSW "Łuczniczka" - g. 18 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto, Jacek Drozdowski)
            • 20.04.2016 (środa) - 3. urodziny "Kina Kobiet" w kinie Helios - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 17.04.2016 (niedziela) - 670. urodziny Bydgoszczy - uroczyste odsłonięcie "ławki nad bluszczową rzeką", plac przed Operą Nova - g. 15.30 - prowadzenie
            • 30.03.2016 (środa) - Goście Focus Mall - ShowMedia - g. 18 - prowadzenie wywiadów
            • 20.03.2016 (niedziela) - mecz I ligi futsalu, grupa północna - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker
            • 16.03.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 13.03.2016 (niedziela) - mecz I ligi futsalu, grupa północna - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker
            • 26.02.2016 (piątek) - Orlen Liga: KS Pałac Bydgoszcz - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza - hala "Łuczniczka" - g. 18 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 24.02.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 23.02.2016 (wtorek) - Goście Focus Mall - ShowMedia - g. 17 - prowadzenie wywiadów
            • 21.02.2016 (niedziela) - mecz I ligi futsalu, grupa północna - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker
            • 19 - 20.02.2016 (piątek/ sobota) - I targi turystyczne "Travel and Taste - podróże, kulinaria i wino" - hala "Artego", ul. Toruńska - g. 10 - prowadzenie
            • 14.02.2016 (niedziela) - mecz I ligi futsalu, grupa północna - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker/ oprawa muzyczna
            • 13.02.2016 (sobota) - mecz Orlen Ligi: Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław, HSW "Łuczniczka" - g. 17 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 07.02.2016 (niedziela) - mecz I ligi futsalu, grupa północna - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker
            • 03.02.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 30.01.2016 (sobota) - HSW "Łuczniczka", ul. Toruńska - Orlen Liga: Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna - g. 17 - spiker (współpraca: Maciej Łopatto)
            • 26.01.2016 (wtorek) - pub "Kubryk" - ulica Podwale, koncert z zespołem Momenty - g. 21, wstęp wolny
            • 20.01.2016 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 17.01.2016 (niedziela) - mecz I ligi futsalu, grupa północna - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 15.00 - spiker
            • 10.01.2016 (niedziela) - Stary Rynek - XXIV Regionalny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - g. 18 - prowadzenie
            • 10.01.2016 (niedziela) - Stary Rynek - XXIV Regionalny Finał WOŚP - koncert z zespołem Momenty (elektrycznie) - g. 15
            2015
            • 15.12.2015 (wtorek) - pub "Kubryk" - ulica Podwale, koncert z zespołem Momenty - g. 21, wstęp wolny
            • 12.12.2015 (sobota) - Noc Zakupów w Galerii Pomorskiej - g. 17 - prowadzenie (współpraca: Joanna Stecka)
            • 09.12.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 06.12.2015 (niedziela) - klub "Kuźnia", Gdańska 67 - koncert zespołu SBB (J.Skrzek, A.Apostolis, J.Piotrowski) - g. 19 - zapowiedź
            • 06.12.2015 (niedziela) - mecz I ligi futsalu - Derby Regionu - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker
            • 22.11.2015 (niedziela) - mecz I ligi futsalu - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 16.00 - spiker
            • 18.11.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 13-14.11.2015 (piątek-sobota) - CH Zielone Arkady - otwarcie drogerii "Hebe" - g. 9 - prowadzenie
            • 12.11.2015 (czwartek) - "Muzyczny czwartek w Villi Secesja" - akustyczny koncert z zespołem Momenty - g. 19 - wstęp wolny!
            • 11.11.2015 (środa) - Bieg Niepodległości o szablę Marszałka Piłsudskiego - plac Wolności (start/meta) - g. 13 - spiker
            • 31.10.2015 (sobota) - Orlen Liga - HSW "Łuczniczka" - KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała - g. 14.45 - spiker
            • 28.10.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 08.10.2015 (czwartek) - hotel Holiday Inn - impreza zamknięta - g. 14 - prowadzenie
            • 07.10.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 02.10.2015 (piątek) - impreza zamknięta - g. 18 - DJ/prowadzenie
            • 27.09.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - g. 21 - eliminacje - prowadzenie
            • 27.09.2015 (niedziela) - mecz I ligi futsalu - ZS numer 10, ul. Karłowicza 2 - g. 15.00 - spiker
            • 25.09.2015 (piątek) - koncert z zespołem Momenty, ogródek pubu "Merlin", plac Teatralny - g.20, wstęp wolny!
            • 24.09.2015 (czwartek) - impreza plenerowa "Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów", Stary Rynek - g. 10 - prowadzenie (współpraca: Kamila Zroślak)
            • 16.09.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 13.09.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 21 - eliminacje - prowadzenie
            • 13.09.2015 (niedziela) - turniej koszykówki "Aktywna 2x2 Basket Cup", boiska boczne hali "Łuczniczka", ul. Toruńska - g. 11 - prowadzenie
            • 12.09.2015 (sobota) - festyn edukacyjny na terenie "Exploseum DAG Fabrik Bromberg", g. 10 - prowadzenie
            • 06.09.2015 (niedziela) - II edycja "Rock and Run", koncert z zespołem Momenty, ul. Kręta 3 ("Eljazz Club"), g. 12
            • 26.08.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 15.08.2015 (sobota) - zawody pływackie na Brdzie "Woda Bydgoska" - Rybi Rynek - g. 14 - prowadzenie
            • 25.07.2015 (sobota) - gala podsumowania ogólnopolskich rozgrywek piłkarskich Extraliga.pl, kinoteatr "Adria", g. 20 - prowadzenie
            • 22.07.2015 (środa) - kino "Helios" w Bydgoszczy - Kino Kobiet - prowadzenie - g. 18.30
            • 19.07.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 21 - eliminacje - prowadzenie
            • 05.07.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 21 - eliminacje - prowadzenie
            • 28.06.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 21 - eliminacje - prowadzenie
            • 28.06.2015 (niedziela) - II zawody "Roll - park" - Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny - g. 9.30 - prowadzenie
            • 27.06.2015 (sobota) - Bieg nocny na dystansie 10 kilometrów, stadion "Zawisza" - g. 22 - spiker
            • 21.06.2015 (niedziela) - Finał Roku konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" - g. 21 - prowadzenie (współpraca: Michał Sikora)
            • 17.06.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 16.06. 2015 (wtorek) - klub "Kubryk", ul. Podwale, koncert z zespołem Momenty, g. 21 (wstęp wolny)
            • 14.06.2015 (niedziela) - "Bydgoscy muzycy w hołdzie" - Miejskie Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego - koncert z zespołem Momenty; g. 18.30 (impreza biletowana)
            • 12.06.2015 (piątek) - V Mistrzostwa Polski w piłce nożnej branży kolejowej - stadion "Zawisza" - g. 9.30 - prowadzenie
            • 04.06.2015 (czwartek) - Dni Okola "Śluzy 2015", ul. Wrocławska - koncert z zespołem Momenty, g. 18.15 - wstęp wolny
            • 27.05.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 24.05.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 22.05.2015 (piątek) - koncert z zespołem Momenty, klub "Destylarnia", ul. Kręta 3, g. 21 - wstęp wolny
            • 10.05.2015 (niedziela) - Półfinał konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" (podsumowanie lutego, marca i kwietnia) - klub "Eljazz", g. 21 - prowadzenie
            • 22.04.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 16.04.2015 (czwartek) - koncert z zespołem Momenty, klub "Wiatrakowa", g. 21 - wstęp wolny!
            • 15.04.2015 (środa) - "Gramy dla Asi!" - koncert charytatywny z zespołem Momenty, UTP, ul. Kaliskiego - g. 20.00
            • 12.04.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 22.03.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 18.03.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 10.03.2015 (wtorek) - koncert z zespołem Momenty - klub "Kubryk", ul. Podwale 3, wstęp wolny - g. 21
            • 08.03.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 25.02.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 22.02.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 15.02.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 04.02.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 30.01.2015 (piątek) - koncert z zespołem Momenty - "Toro Tapas Bar", ul. Magdzińskiego 8, g. 21. Wstęp wolny
            • 25.01.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - Półfinał: podsumowanie listopada, grudnia i stycznia - g. 21.00 - prowadzenie
            • 21.01.2015 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 11.01.2015 (niedziela) - Regionalny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Stary Rynek (zapowiedzi gwiazd wieczoru: Paluch, Chilli, Cochise) - g. 19 - prowadzenie
            • 11.01.2015 (niedziela) - Regionalny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Stary Rynek - koncert z zespołem Momenty - g. 15
            • 04.01.2015 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            2014
            • 28.12.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 16.12.2014 (wtorek) - "Dwa głosy na Święta" - koncert charytatywny, klub muzyczny "Eljazz", ul. Kręta 3 (współpraca: Michał Sikora, Aleksandra Nowacka, Daniel Pradella) - wstęp wolny, g. 20
            • 10.12.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 25.11.2014 (wtorek) - hotel City - impreza zamknięta - g. 17 - prowadzenie (współpraca: Cezary Pazura)
            • 30.11.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 23.11.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 19.11.2014 (środa) - "Otrzęsiny Studenckie 2014" - hala "Łuczniczka", ul. Toruńska - g. 20 - prowadzenie (zapowiedzi gwiazd wieczoru: Zeus, Paluch, Grubson)
            • 19.11.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 09.11.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 30.10.2014 (czwartek) - "Dwa głosy w zadumie" - koncert w klubie "Eljazz", ul. Kręta 3 (współpraca: Michał Sikora i Aleksandra Nowacka) - wstęp wolny, g. 20
            • 29.10.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 26.10.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - podsumowanie lipca, sierpnia, września i października - prowadzenie - g. 21
            • 19.10.2014 (niedziela) - II Bydgoski Półmaraton - stadion Zawiszy Bydgoszcz - g. 10 - prowadzenie
            • 12.10.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 08.10.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 27.09.2014 (sobota) - V Cross Bydgoski - LPKiW w Myślęcinku - g. 10 - prowadzenie
            • 17.09.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 07.09.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 04.09.2014 (czwartek) - Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn: mecz Polska - Wenezuela, strefa kibica przed halą "Łuczniczka" - g. 18.00 - prowadzenie
            • 27.08.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 17.08.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 03.08.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 16.07.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 13.07.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje - g. 21.00 - prowadzenie
            • 09.07.2014 (środa) - "Włoskie Lato" - Wyspa Młyńska - g. 18 - prowadzenie
            • 29.06.2014 (niedziela) - półfinał konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 21 - prowadzenie
            • 25.06.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 24.06.2014 (wtorek) - podsumowanie sezonu "Dance Academy" Bydgoszcz - Cafe Kino - impreza zamknięta - g. 18.30 - prowadzenie
            • 22.06.2014 (niedziela) - Bydgoska Noc Kupały - Wyspa Młyńska - g. 16 - prowadzenie
            • 08.06.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje do półfinału - g. 21.00 - prowadzenie
            • 01.06.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje do półfinału - g. 21.00 - prowadzenie
            • 28.05.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 15.05.2014 (czwartek) - Juwenalia 2014 - campus UKW, ul. Chodkiewicza - prowadzenie konkursów i zapowiedzi koncertów gwiazd wieczoru (Jamal, The Analogs, DonGuralesko) - g. 19.30
            • 30.04.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 27.04.2014 (niedziela) - Wielki Finał Roku konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3, g. 21.00 - prowadzenie (współpraca: Michał Sikora)
            • 09.04.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 30.03.2014 (niedziela) - Półfinał konkursu "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta 3 - g. 20.30 - prowadzenie (współpraca: Michał Sikora)
            • 23.03.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje do półfinału - g. 20.30 - prowadzenie
            • 19.03.2014 (środa) - Marcowe Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska - ul. Fabryczna (róg Fordońskiej) - g. 18.30 - prowadzenie
            • 02.03.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - eliminacje do półfinału - g. 20.30 - prowadzenie
            • 26.02.2014 (środa) - Kino Kobiet w kinie "Helios" - Galeria Pomorska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 16.02.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 20.30 - prowadzenie
            • 15.02.2014 (sobota) - mecz I ligi koszykówki mężczyzn Astoria Bydgoszcz - Stal Ostrów Wielkopolski - hala przy Waryńskiego 1 - g. 17 - komentarz sportowy
            • 02.02.2014 (niedziela) - konkurs wokalny "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz" - g. 20.30 - prowadzenie
            • 29.01.2014 (środa) - "Kino Kobiet w kinie Helios" - Galeria Pomorska, ul. Fabryczna - g. 18.30 - prowadzenie
            • 26.01.2014 (niedziela) - półfinał konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" - klub "Eljazz", ul. Kręta. Godzina 20.30, wstęp wolny - prowadzenie (współpraca: Michał Sikora)
            • 19.01.2014 (niedziela) - "Śpiewać każdy może" - konkurs wokalny z nagrodami - klub "Eljazz" - g. 20.30, wstęp wolny - prowadzenie
            • 12.01.2014 (niedziela) - "Gramy dla WOŚP" - charytatywny turniej piłki nożnej - stadion TKKF przy ul. Słowiańskiej 7, g. 14 - gra w Drużynie Dziennikarzy i Fotoreporterów
            • 05.01.2014 (niedziela) - "Śpiewać każdy może" - konkurs wokalny z nagrodami - klub "Eljazz" - g. 20.30 - prowadzenie
            • 01.01.2014 (środa) - "Sylwestrowa reaktywacja" - klub "Eljazz" - g. 21, wstęp wolny - prowadzenie
            2013
            • 15.12.2013 (niedziela) - "Dwa głosy, jedna pasja" - koncert w klubie "Eljazz", w duecie z Michałem Sikorą. Wstęp wolny, g. 19.30
            • 11.12.2013 (środa) - "Kino Kobiet w kinie Helios" - Galeria Pomorska - ul. Fordońska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 27.11.2013 (środa) - SP nr 10, ul. Śląska, g. 13 - czytanie fragmentów literatury dziecięcej, spotkanie z uczniami
            • 25.11.2013 (poniedziałek) - autorskie spotkanie z blogerką, podróżniczką i pisarką Magdą Bębenek - Cafe Kino - g. 17 - prowadzenie
            • 20.11.2013 (środa) - "Kino Kobiet w kinie Helios" - Galeria Pomorska - ul. Fordońska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 07.09.2013 (sobota) - "Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro" - amfiteatr, ul. Grodzka - g. 15.00
            • 28.08.2013 (środa) - "Kino Kobiet w Heliosie" - Galeria Pomorska, ul. Fordońska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 17.07.2013 (środa) - "Kino Kobiet" - Galeria Pomorska, ul. Fordońska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 26.06.2013 (środa) - "Kino Kobiet w Heliosie" - Galeria Pomorska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 22.05.2013 (środa) - "Kino Kobiet" - Galeria Pomorska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 18.05.2013 (sobota) - festyn środowiskowy "Życie jest piękne. Uzależnieniom mówię nie" - Wzgórze gen. Dąbrowskiego - g. 12 - prowadzenie
            • 21.04.2013 (niedziela) - "Artyści w Bohemie" - wywiad z Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem - g. 16 - prowadzenie
            • 17.04.2013 (środa) - "Kino Kobiet" - kino "Helios", ul. Fordońska - g. 18.30 - prowadzenie
            • 24.03.2013 (niedziela) - "Artyści w Bohemie" - wywiad z Andrzejem Sikorowskim/ transmisja live - g. 16 - prowadzenie
            • 20.03.2013 (środa) - "Kino Kobiet" w kinie "Helios" w Galerii Pomorskiej - g. 18.30 - prowadzenie
            • 17.03.2013 (niedziela) - "Wielka Moc Naszych Serc" - kino "Helios" w Galerii Pomorskiej - g. 10 - prowadzenie
            • 07.03.2013 (czwartek) - Gala finałowa IV edycji plebiscytu "Kobieta Roku 2012" - hotel "Brda" - g. 18 - prowadzenie
            • 24.02.2013 (niedziela) - "Artyści w Bohemie" - transmisja na żywo/ wywiad z Anitą Lipnicką i Johnem Porterem - g. 17 - prowadzenie
            • 13.01.2013 (niedziela) - XXI Regionalny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Stary Rynek - g. 17 - prowadzenie
            2012
            • 09.12.2012 (niedziela) - "Świąteczny podarunek od Radia GRA" - kinoteatr "Adria" - g. 15.50 - prowadzenie
            • 03.12.2012 (poniedziałek) - IV sezon cyklu "Artyści w Bohemie" - program na żywo, wywiad z Janem Nowickim - g. 17 - prowadzenie
            • 19.11.2012 (poniedziałek) - IV sezon cyklu "Artyści w Bohemie" - program na żywo, wywiad z Marią Czubaszek - g. 17 - prowadzenie
            • 29.09.2012 (sobota) - "Święto ulicy Dworcowej" - g. 10 - prowadzenie
            • 23.09.2012 (niedziela) - Inauguracja IV sezonu cyklu "Artyści w Bohemie" - hotel "Bohema" - wywiad z Arturem Andrusem - transmisja na żywo - g. 17 - prowadzenie
            • 01.09.2012 (sobota) - "Scooter Water Show" - Wyspa Młyńska - g. 12 - transmisja na żywo
            • 11.07.2012 - "Włoskie Lato" - Muszla Koncertowa Parku im. Wincentego Witosa - g. 18 - prowadzenie (współpraca: Teresa Wądzińska)
            • 11.06.2012 (poniedziałek) - wywiad z zespołem ROAN w Radiu GRA Bydgoszcz 106, 1 FM - g. 16
            • 26.05.2012 (sobota) - "Truck & Bus Show Poland 2012" - program antenowy/ transmisja na żywo - prowadzenie - g. 11
            • 19.05.2012 - "Majówka na Kapuściskach" - festyn osiedlowy - g. 15 - prowadzenie
            • 14.04.2012 (sobota) - "Turniej Zwycięzców" w Galerii Pomorskiej - g. 11 - prowadzenie
            • 07.03.2012 (środa) - ogłoszenie wyników III edycji plebiscytu "Kobieta Roku" - Restauracja "Susharnia" - g. 17 - prowadzenie (współpraca: Tomasz Kaczyński)
            • 11.02.2012 (sobota) - "Walentynkowe Przygotowania" - Galeria Fordon - g. 11 - prowadzenie
            • 08.01.2012 (niedziela) - Regionalny finał WOŚP - Stary Rynek - g. 15 - prowadzenie
            2011
            • 31.12.2011 (sobota) - "Bydgoski Mikołaj Roku 2011" - Stary Rynek - g. 12 - prowadzenie
            • 17.12.2011 (sobota) - "Kolędowanie z Lotto" - galeria "Auchan" - g. 14 - prowadzenie
            • 11.12.2011 (niedziela) - "Świąteczny podarunek od Radia GRA" - kinoteatr "Adria" - g. 16 - prowadzenie
            • 25.09.2011 (niedziela) - transmisja live z hotelu "Bohema" na antenie Radia GRA 106, 1 FM, w tym m.in. wywiad z Wojciechem Pszoniakiem - g. 18 - prowadzenie
            • 04.08.2011 (czwartek) - Jarek Brzeski & Zwierzak - Klub "Barka" - akustyczny koncert. Wstęp wolny, g. 20.30
            • 07.07.2011 (czwartek) - Jarek Brzeski & Zwierzak - Klub "Barka" - akustyczny koncert. Wstęp wolny, g. 20.30
            • 19.06.2011 (niedziela) - III Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM Rektora UTP - prowadzenie
            • 05.06.2011 - "XIII wiosna na Wyżynach" - festyn osiedlowy - prowadzenie
            • 21.05.2011 - "Majówka z Jednością" - festyn na osiedlu Kapuściska - prowadzenie
            • 20.04.2011 - "Artyści w Bohemie" - wywiad ze Zbigniewem Wodeckim - transmisja live na antenie Radia GRA
            • 17.04.2011 - Wielka Moc Naszych Serc - Kinoteatr "Adria" - prowadzenie
            • 31.03.2011 - Otwarty parking Polonii Bydgoszcz - prowadzenie (współpraca: Daria Kosmala)
            • 09.01.2011 - XIX Finał WOŚP - Stary Rynek - prowadzenie (m.in. zapowiedź koncertu zespołu Sofa), współpraca: Jakub Tomajczyk/ Radek Fonferek
            2010
            • grudzień 2010 - Świąteczny podarunek od Radia GRA - Multikino - prowadzenie
            • 05.09.2010 - Pożegnanie Lata z Radiem GRA - Myślęcinek - prowadzenie (m.in. zapowiedź koncertu zespołu Ewy Farny)
            • lipiec - sierpień 2010 - Bydgoskie Artystyczne Lato - cykl koncertów na Rybim Rynku - prowadzenie (m.in. zapowiedź koncertów zespołu TSA i Miki Urbaniak)
            • 08.08.2010 - Stunt Grand Prix International - międzynarodowe zawody motocyklowe - prowadzenie
            • 19.06.2010 - II Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM Rektora UTP - prowadzenie
Kontakt